Catering na Oslavy

Catering na oslavu na míru - pečeně

Catering na oslavy výročí a událostí. Budete slavit? Plánujete catering na oslavu?

grilované speciality na oslavu catering
Chutné menu i sladké pohoštění
Catering na soukromou oslavu

Catering na významné události a oslavy

CATERING NA NAROZENINOVÉ OSLAVY, VÝROČÍ, RODINNÁ SETKÁNÍ, PÁRTY, KŘTINY, PROMOCE

Jakou významnou oslavu budete plánovat? Narozeninovou oslavu, výročí svatby, rodinné setkání, párty, křtiny, promoce, Valentýna, Halloween, ples nebo neco jiného? Catering Avrat připraví vše co potřebujete, naši talentovani šéfkuchaři mají znalosti ve všech stylech vaření. Vycházíme zákazníkům vstříc a plánujeme vše podle vašich představ k vaší dokonalé spokojenosti. Hladký průběh oslavy bez stresu a vynikající jidlo. Estetický a kulinařský zážitek zůstane v paměti vaší i vašich hostů dlouho zachován. Vaši oslavu je také možno doplnit o kompletní barové služby našeho mobilního baru.

Zážítkový catering na soukromé oslavy Catering Avrat

“ Catering na narozeniny, Catering Avrat”

"Catering na výročí svatby, Catering Avrat"

červené víno patří na každou slavnost

Oslava narozenin

CATERING – NA NAROZENINY

Catering na oslavu vám vždy uděláme na míru a podle vašich požadavků a představ. Pro každou oslavu se vše připravuje na míru pro konkrétního zákazníka. V nabídce máme studené i teplé pokrmy české i mezinárodní kuchyně.

slavnostní catering na oslavu a narozeniny

Soukromé oslavy

CATERING – SOUKROMÉ OSLAVY

Plánujete večírek, oslavu narozenin, nebo třeba setkání po letech? Catering Avrat je ideálním řešením na uskutečnění vaší oslavy. Máte v plánu uspořádat soukromou oslavu, party či jinou akci a potřebujete zajistit veškeré pohoštění? Kvalitní jídlo a pohoštění patří mezi nejdůležitější části každé oslavy. Catering Avrat poskytuje veškeré služby týkající se cateringu na narozeniny a různé oslavy.

Chutný catering

Slavnostní menu na míru

Významná událost se neobejde bez slavnostního obědu nebo večeře. Rádi pro vás sestavíme několikachodovou tabuli, nebo tolik populární raut. Přijďte se domluvit, budte vědět, na co se těšit.

slavnostní přípitek na narozeniny
zahradní oslava sklenice na víno

Rezervujte termín oslavy

slavnostní catering na oslavu catering Avrat

Kontakt / rezervace

  Catering Avrat

  Firma Catering Avrat se zabývá profesionální gastronomií již 27 let, pořádáním svateb, rautů a cateringů. Našimi zákazníky jsou velké i malé firmy a soukromé osoby. Zakládáme si na kvalitě, exkluzivitě a čerstvosti. Používáme jen čerstvé suroviny té nejvyšší kvality.

  Cateringové služby na oslavy

  Prvotřídní catering na oslavu: Teplá a studená kuchyně, česká i světové kuchyně, speciality. Zahradní párty, servírujeme přímo na vaší zahradě. Servírujeme Catering ve vámi vybraných prostorách. Sladký bufet, sladký bar, grilování, uzené speciality. Rodinné, sportovní a firemní oslavy na míru. Catering na narozeniny, promoce, maturitu, výročí svatby, narozeniny. Oslava kulatých narozenin, 18, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100.. Profesionální barmanské služby.

  Kontakty

  Telefon

  605 984 530

  Share This