Catering Na Svatbu

Slavnostně připravený svatební stůl na svatbu

Svatba Olomouc: Nechte nás zajistit dokonalou svatbu v Olomouci a okolí!

Naše cateringové služby vám přinesou nezapomenutelný gastronomický zážitek pro vás a vaše hosty. S profesionálním týmem a širokou nabídkou jídel a nápojů vám pomůžeme uspořádat svatbu snů. Kontaktujte nás a společně vytvoříme jedinečný den, na který budete vzpomínat navždy. Olomouc svatby a catering – jsme tu pro vás!

Catering na svatbu a svatební hostina.

Pro dokonalou svatební hostinu a cateringové služby se spolehněte na nás! Nabízíme špičkový catering na svatby, který vaši hosté zamilují. Zajistíme vám gastronomický zážitek, který si budete pamatovat navždy. S naším týmem profesionálů a bohatou nabídkou jídel a nápojů budete mít svatební hostinu snů. Užijte si den plný radosti a nechte nás postarat se o vaše chuťové buňky. Catering na svatbu – to jsme my!

Uděláme váši svatbu famózní.

Změňte svou svatbu na nezapomenutelný okamžik s naším famózním týmem! S našimi profesionálními službami a kouzlem ve svatebním plánování uděláme z vaší svatby nejúžasnější den v životě. Stačí nám říci, co si přejete, a my se postaráme o všechny detaily. Dejte své svatební oslavě ten správný šmrnc – vyberte nás a udělejte svatbu famózní!

Svatební stůl s připravenými skleničkami na víno a naservírovaný dezert
Různé delikátní předkrmy naservírované na tácu
Svatba - Ženich a nevěsta se drží za ruce

Svatební Catering

Catering na svatební hostiny

Budu se vdávat, budu se ženit.

Je to váš den. Udělejte ho nezapomenutelný.
Již máte perfektní šaty, pronajali jste si sál, pro nevěstu již máte vybranou kytici, téměř vše již máte zorganizováno. A nyní jste objevili perfektní catering na svatbu. Moc dobře chápeme jak důležitý je pro vás a vaše hosty tento výjimečný den. Víme, že naše služby budou budou reprezentovat vás a to si bereme k srdci. Jsme cateringová společnost s kompletním servisem. Poradíme vám abyste si vybrali perfektní menu a vše fungovalo hladce a bez stresu.

Catering Avrat nabízí více než 25 let bohaté svatební hostiny a svatby. Z našich chutných menu si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Výtečné jídlo a elegantní prezentaci vám nabízí Catering Avrat.

Svatební stůl se zapálenými svíčkami vše v bílé barvě

“ Nastal pro Vás velký den, den radosti a štěstí.”

"Na vaší společné cestě vám přejeme hodně štěstí a lásky"

Řada sklenic na svatebním stole připravená pro mnoho hostů, jsou tam sklenice na víno i na sekt.

Jedinečný svatební catering

CATERING NA SVATBU

Připravíme vám vysněnou svatební hostinu. Nebudete vědět co dříve ochutnat a vaši hosté budou ještě dlouho vzpomínat. Do vámi vybraných prostor dodáme svatební catering. Obědové menu nebo bufet. Fontánu s belgickou čokoládou. Večerní teplý a studený raut s možností rozšíření o speciality z grilu a udírny.

Catering Avrat je více než jen vynikající jídlo, je to naše vášeň, je to naše hobby s vámi spolupracovat při vytváření svatebního zážitku. Úzce spolupracujeme se svatebním párem či s rodiči od naplánování do realizace. Avrat Catering, nabízí jídlo a služby pro vaši svatbu, svatební hostinu, zásnubní hostinu, svatební recepce.

Skleničky na likér naskládané na sobě do pyramidy na svatebním stole

Plánujeme svatbu

Úspěšná svatba a recepce začíná plánem navrženým podle vašich představ. Seznamuje se s vaším stylem, osobností stavebního páru a jinými faktory, které vedou k úspěšnému “jídelnímu obřadu”. V nabídce máme jak klasickou svatbu, tak i svatbu v národních kuchyních. Česká kuchyně, japonská kuchyně, kuchyně mexická nebo stylové hody.

Vynikající hlavní vchod se svatebního menu masová vepřová panenka Wellington

Svatební menu se skládá obvykle z aperitivu(přípitku) předkrmu nebo polévky a hlavního chodu. Jako přípitek je nejoblíbenější šumivé víno, aperitiv, sekt, nebo pravé šampaňské. Předkrmy a hlavní jídla jsou podávána na talířích po jednotlivých porcích servírované obsluhou. Naopak polévka se servíruje v polévkových terinách do založených hlubokých talířů a hosté se obsluhují sami. Obsluha pouze sklízí použité nádobí. V posledních letech se stává trendem také svatební menu servírované rautovým způsobem, kdy si hosté nabírají pokrmy sami z připravených udržovacích nádob (Chafing) a skládají si vzhled a množství pokrmů na talíři dle svého uvážení a chuti. Součástí bývá také salátový bufet.

Odpolední menu

V odpoledních hodinách se krájí dort a podává ovoce nebo dezerty, svatební koláčky atp. Podáváme také kávu espresso, latté nebo capuccino. Večer cca po 4 hodinách od oběda, začíná večerní raut. Ve studeném bufetu jsou finger foods (mini předkrmy podávané v malých mističkách), zdobené sýrové, zabijačkové nebo uzenářské mísy a zeleninové a těstovinové saláty. V teplém bufetu jsou zpravidla speciality jako zvěřina, ryby, mořské plody, kachny, také carving pečené nebo uzené vepřové kýty nebo krůty, či do růžova pečený roastbíf (roastbeef). Raut je podáván na připravené tabuli v teplých a chlazených nádobách, ozdobený sukněmi(scarting) nebo saténem.

Perfektně přichystaný svatební stůl, hosté se mohou usadit
Hlavní chod

Rezervujte termín svatby

filátko na opečeném toustu

Kontakt / rezervace

[contact-form-7 id="943" title="Contact form 1"]

Catering Avrat

Firma Catering Avrat se zabývá profesionální gastronomií již 27 let, pořádáním svateb, rautů a cateringů. Našimi zákazníky jsou velké i malé firmy a soukromé osoby. Zakládáme si na kvalitě, exkluzivitě a čerstvosti. Používáme jen čerstvé suroviny té nejvyšší kvality.

Svatby Catering Avrat

Cateringové služby na svatbu: svatební hostina, svatební menu, odpolední menu, svatební oběd, svatební raut, klasické české menu, zahraniční menu. Raut, kombinace studené a teplé kuchyně. Grilujeme, rožníme. Snídaňový raut pro svatební hosty. Vše podle vašich představ, svatební catering na míru.

Kontakty

Telefon

605 984 530

Share This