Catering pro Firmy

Raut přichystán, jídlo je v chafingu

Firemní Akce: Banket, Raut, Recepce, Koktejl, Číše vína​, Slavnostní menu.

Dvoubarevných míchaný nápoj alkoholický
Obsluha na firemní akci nabízí jednohubky a kanapky
Krásné do zlatova upečené kuřátko

Catering pro firmy

Firemní párty, firemní akce

Plánování vaší příští firemní akce je jednoduché Ať už se jedná o catering na firemní setkání, catering na konferenci, catering na slavnostní zahájení, catering na  školení, párty nebo jinou událost, na nás se můžete spolehnout. V naší nabídce poskytujeme pouze ty nejčerstvější ingredience, přátelský a profesionální personál. Sedm dní v týdnu je vám k dispozici Catering Avrat. Nechejte se inspirovat níže, jaký typ cateringu pro vás bude vyhovující.

Talíř plný delikátních krvet

“ Catering na firemní akce, Catering Avrat”

"Catering na firemní večírek, Catering Avrat"

Čerstvé Ústřice s citronem

Banket

CATERING – BANKET

Při mimořádných slavnostních , či oficiálních událostech jistě budete pořádat BANKET. Na banketu se podává předem dohodnuté menu. Podává se jednotně pro všechny osoby. Pro banket je nutné zajistit větší počet obsluhujících, kteří mají společné nástupy a odchody. Tito obsluhují musí být na vysoké odborné úrovni. Průběh takového banketu se řídí stanoveným protokolem. Hosté sedí podle zasedacího pořádku u banketových stolů. Mezi jednotlivými chody může být součástí banketu proslov nebo vystoupení kulturního charakteru.

Alkoholický nápoj ve skleničce.

Recepce

CATERING – RECEPCE

Slavnostnější forma rautu se nazývá recepce. Podobně jako u banketu se řídí stanoveným protokolem. Hosté musí dodržovat dress code. Recepce se slavnostně zahajuje a hosty vítá hostitel. Hostitel se s hosty také loučí. Obsluha používá bílé rukavice a je oblečena ve stejnokroji. Pozdní příchod na recepci je povolen a to o patnáct minut.

Jednohubky s uzeným lososem dále jsou tam jednohubky s plátky roštěnky a Prosciutto

Koktejl

CATERING – KOKTEJL

Koktejl by neměl být delší nez dvě hodiny. Organizuje se dopoledne nebo odpoledne. Jednodušší forma pohoštění je ekonomicky méně náročná. Pokrmy se servírují tak, aby nebylo nutné používat talíře a příbory. Serví rují se různé chlebíčky, chuťovky, malé dezerty. To vše je doplněno nabídkou nápojů. Obsluha vše nabízí z mís a podnosů, v průběhu koktejlu se sortiment již nedoplňuje.

Na chafingu nachystané - Grilovaný losos, Grilované vepřové maso a řízky

Raut

CATERING – RAUT

Pokud budete pořádat raut, bude to rozhodně pro větší počet lidí. Raut je vhodný pro společnost s více než třiceti osobami. Raut bývá zpravidla zahájen přípitkem. Tento přípitek nabízí obsluha z podnosů při příchodu hostů před vstupem do sálu kde se tento raut pořádá. Slavnostní občerstvení touto formou se uskutečňuje ve večerních hodinách. Stoly jsou rozděleny na stoly s pokrmy a stoly s nápoji. Hosté se obsluhují sami. Personál pouze doporučuje a pomáhá s výběrem jídla a nápojů. Vše se konzumuje ve stoje, proto nesmí chybět stoly na odkládání použitého inventáře. Raut se sestavuje podle představ pořadatele. Může být i tématicky orientován na různé národní speciality. Sortiment je průběžně doplňován. Raut obvykle trvá tři až čtyři hodiny.

Číše vína

CATERING – ČÍŠE VÍNA

Lehká forma občerstvení která trvá zpravidla 30 minut a může být uskutečněna v kteroukoliv denní dobu se nazývá ČÍŠE VÍNA. Je vhodná při vernisážích, různých vládních setkáních, při podpisech smluv nebo slavnostních otevřeních, zahájeních, odhalování slavných monumentů. Při těchto příležitostech se podává zásadně víno nebo šampaňské doplněné o různé pochutiny a různé chuťovky.

Bílé víno rozlité ve sklenicích nachystané na přípitek Pro 100 lidí
Obsluha na banketu roznáší Jídlo na tácku

Slavnostní menu

Slavnostní menu je v podstatě banket, servis několika chodů zajištěných obsluhou.

Rezervujte termín akce

Lidé si berou jídlo na firemní akci ze zahřívacích nádob

Kontakt / rezervace

[contact-form-7 id="943" title="Contact form 1"]

Catering Avrat

Firma Catering Avrat se zabývá profesionální gastronomií již 27 let, pořádáním svateb, rautů a cateringů. Našimi zákazníky jsou velké i malé firmy a soukromé osoby. Zakládáme si na kvalitě, exkluzivitě a čerstvosti. Používáme jen čerstvé suroviny té nejvyšší kvality.

Cateringové služby pro firmy

Cateringové služby:  firemní raut, firemní banket, firemní ples, firemní párty, firemní zahradní slavnosti, catering na kongresy, catering na semináře, catering na zasedání a catering na firemní oslavy, slavnostní menu, číše vína, raut, koktejl, firemní recepce.

Kontakty

Telefon

605 984 530

Share This