Catering pro Firmy

catering pro firmy raut

Firemní Akce: Banket, Raut, Recepce, Koktejl, Číše vína​, Slavnostní menu.

catering na Firemní, večírek, koktejl
Firemní catering raut kanapky
catering na firemní akce raut

Catering pro firmy

Firemní párty, firemní akce

Plánování vaší příští firemní akce je jednoduché Ať už se jedná o catering na firemní setkání, catering na konferenci, catering na slavnostní zahájení, catering na  školení, párty nebo jinou událost, na nás se můžete spolehnout. V naší nabídce poskytujeme pouze ty nejčerstvější ingredience, přátelský a profesionální personál. Sedm dní v týdnu je vám k dispozici Catering Avrat. Nechejte se inspirovat níže, jaký typ cateringu pro vás bude vyhovující.

catering firemní akce banket krevety

“ Catering na firemní akce, Catering Avrat”

"Catering na firemní večírek, Catering Avrat"

Banket catering oyster a citron na talíři

Banket

CATERING – BANKET

Při mimořádných slavnostních , či oficiálních událostech jistě budete pořádat BANKET. Na banketu se podává předem dohodnuté menu. Podává se jednotně pro všechny osoby. Pro banket je nutné zajistit větší počet obsluhujících, kteří mají společné nástupy a odchody. Tito obsluhují musí být na vysoké odborné úrovni. Průběh takového banketu se řídí stanoveným protokolem. Hosté sedí podle zasedacího pořádku u banketových stolů. Mezi jednotlivými chody může být součástí banketu proslov nebo vystoupení kulturního charakteru.

catering na firemní oslavy míchané nápoje

Recepce

CATERING – RECEPCE

Slavnostnější forma rautu se nazývá recepce. Podobně jako u banketu se řídí stanoveným protokolem. Hosté musí dodržovat dress code. Recepce se slavnostně zahajuje a hosty vítá hostitel. Hostitel se s hosty také loučí. Obsluha používá bílé rukavice a je oblečena ve stejnokroji. Pozdní příchod na recepci je povolen a to o patnáct minut.

Firemní akce catering raut jednohubky a kanapky

Koktejl

CATERING – KOKTEJL

Koktejl by neměl být delší nez dvě hodiny. Organizuje se dopoledne nebo odpoledne. Jednodušší forma pohoštění je ekonomicky méně náročná. Pokrmy se servírují tak, aby nebylo nutné používat talíře a příbory. Serví rují se různé chlebíčky, chuťovky, malé dezerty. To vše je doplněno nabídkou nápojů. Obsluha vše nabízí z mís a podnosů, v průběhu koktejlu se sortiment již nedoplňuje.

catering raut pro firmy losos teplý raut

Raut

CATERING – RAUT

Pokud budete pořádat raut, bude to rozhodně pro větší počet lidí. Raut je vhodný pro společnost s více než třiceti osobami. Raut bývá zpravidla zahájen přípitkem. Tento přípitek nabízí obsluha z podnosů při příchodu hostů před vstupem do sálu kde se tento raut pořádá. Slavnostní občerstvení touto formou se uskutečňuje ve večerních hodinách. Stoly jsou rozděleny na stoly s pokrmy a stoly s nápoji. Hosté se obsluhují sami. Personál pouze doporučuje a pomáhá s výběrem jídla a nápojů. Vše se konzumuje ve stoje, proto nesmí chybět stoly na odkládání použitého inventáře. Raut se sestavuje podle představ pořadatele. Může být i tématicky orientován na různé národní speciality. Sortiment je průběžně doplňován. Raut obvykle trvá tři až čtyři hodiny.

Číše vína

CATERING – ČÍŠE VÍNA

Lehká forma občerstvení která trvá zpravidla 30 minut a může být uskutečněna v kteroukoliv denní dobu se nazývá ČÍŠE VÍNA. Je vhodná při vernisážích, různých vládních setkáních, při podpisech smluv nebo slavnostních otevřeních, zahájeních, odhalování slavných monumentů. Při těchto příležitostech se podává zásadně víno nebo šampaňské doplněné o různé pochutiny a různé chuťovky.

Firemní párty catering víno ve sklenicích
Olomouc firemní catering párty

Slavnostní menu

Slavnostní menu je v podstatě banket, servis několika chodů zajištěných obsluhou.

Rezervujte termín akce

Raut catering teplý bufet

Kontakt / rezervace

  Catering Avrat

  Firma Catering Avrat se zabývá profesionální gastronomií již 27 let, pořádáním svateb, rautů a cateringů. Našimi zákazníky jsou velké i malé firmy a soukromé osoby. Zakládáme si na kvalitě, exkluzivitě a čerstvosti. Používáme jen čerstvé suroviny té nejvyšší kvality.

  Cateringové služby pro firmy

  Cateringové služby:  firemní raut, firemní banket, firemní ples, firemní párty, firemní zahradní slavnosti, catering na kongresy, catering na semináře, catering na zasedání a catering na firemní oslavy, slavnostní menu, číše vína, raut, koktejl, firemní recepce.

  Kontakty

  Telefon

  605 984 530

  Share This