Svatba to je zážitek na celý život. Není důvod svatbu rušit kvůli nějakému corona viru, (covid19). Svatba na podzim 2020 je ideální řešení. Na svatbu se každý těší. Babička i dědeček, tety a strýcové, brácha i ségra. Všichni příbuzní a nejvíce děti. Kdo z nás si nevzpomene, jak jsme tajně popíjeli víno pod stolem a líbali na tvář družičku, která byla o 20 centimetrů vyšší. A pak jsme o tom vyprávěli všem spolužákům ve 4. třídě.

Jó to byla svatba na podzim. Teta Blažena si navodila dobrou náladu Tramínem a potom tancovala na stole. Strejda Karel se usmíval pod vousy. Ovšem pouze do té doby než si teta Bláža začala sundávat silonky. To se strejda Karel rozčílil a na truc plácnul sestru nevěsty po zadku. A pak to všechno začalo lítat vzduchem. Dorty, věnečky, trubičky, podprsenka. Ano i podprsenka. Ale nám to bylo jedno. Pod svatebním stolem jsme měli úplně jiný svět. Potom někdo strhl ze stolu ubrus a tím nám přerušil nápad hrát si na doktory. Myslím, že každý z nás má na svatbu vzpomínky. A proto se nenecháme připravit o tyto zážitky nějakým virem , corona virem. Je to jednoduché, svatbu posuneme. Taková podzimní svatba to je krása. To jsou krásné fotky. To jsou panoramata.  Chceme svatbu bez roušek.

Jaký je váš obíbený měsíc pro podzimní svatbu?

Podzim

  • září
  • říjen
  • listopad

Svatební termíny podzim 2020

Září  

4.  Září  – pátek
19. Září  – sobota 
26.Září –  sobota

Říjen

10.  Říjen – sobota
16.  Říjen –  pátek
24. Říjen –  sobota

Listopad

14. Listopad –  sobota
20. Listopad –  pátek


Svatba na podzim 2020.
Podzimní svatba.
Krásný pohodlný chladný půvab podzimu dodává vaší svatbě originální nádech. Teplá paleta podzimních barev, muškátového oříšku, skořice a dýně. Inspirujte se v galerii s podzimní atmosférou. 


Inspirujte se barvami podzimu

Nečekejte na poslední chvíli, rezervujte si vaši podzimní svatbu v roce 2020